Mediamyynnin yhteystiedot

Mediamyynnin yhteystiedot

Ota yhteyttä, kun tarvitset näkyvyyttä eri kanavissamme. Autamme löytämään ratkaisut tehokkaaseen mainontaan. 

Kaikki ilmoitusaineistot osoitteeseen aineisto@kpk.fi


Keskipohjanmaa

Yhteyspäällikkö
Susanna Kynsilehto
0400 714 217
susanna.kynsilehto@kpk.fi

Myyntipäällikkö, Kokkola
Kirsi Panula
040 127 8803
kirsi.panula@kpk.fi

Myyntineuvottelija, Kokkola
Ritva Myllymäki
050 598 2033
ritva.myllymaki@kpk.fi

Mediasihteeri, Kokkola 
Päivi Känsäkoski
020 750 4476
paivi.kansakoski@kpk.fi


Kalajokilaakso

Myyntipäällikkö
Armi Vähä-Pudas
020 750 4713
armi.vaha-pudas@kpk.fi

Myyntineuvottelija
Kirsi Pinola
020 750 4678
kirsi.pinola@kpk.fi

Myyntineuvottelija
Janne Vierimaa
050 358 1415
janne.vierimaa@kpk.fi


Lestijoki-lehti

Myyntipäällikkö 

Anssi Mäkelä
050 598 2061
anssi.makela@kpk.fi


Kokkola-lehti

Myyntipäällikkö
Tom Frilund
020 750 4684
tom.frilund@kpk.fi


Haapavesi-lehti

Myyntipäällikkö
Jaana Heikkilä
0440 777971
jaana.heikkila@haapavesi-lehti.fi


Nivala-lehti 

Myyntipäällikkö
Antti Leinonen
050 540 3870
antti.leinonen@kpk.fi


Kalajokiseutu

Myyntipäällikkö
Armi Vähä-Pudas
020 750 4713 
0400 745 098
armi.vaha-pudas@kpk.fi


Perhonjokilaakso

Myyntipäällikkö 
Heidi Rinne
040 664 7020
heidi.rinne@kpk.fi


Selänne-lehti

Myyntineuvottelija
Antti Rahkola
040 1758 170
antti.rahkola@selanne-lehti.fi


PS Pulssi ja Pietarsaaren Sanomat

Myyntipäällikkö
Joachim Kåla
045 110 5132
joachim.kala@pietarsaarensanomat.fi

Mediamyyjä
Annika Annala
040 960 4886
annika.annala@pietarsaarensanomat.fi


keskipohjanmaa.fi / nettipalvelut / digitaulut

Myyntipäällikkö
Ville Antti-Roiko

046 921 7570
ville.antti-roiko@kpk.fi

_____________________________________

Sisältömarkkinointi

Sisältömarkkinointipäällikkö 
Hannu Lehto
050 598 2066
hannu.lehto@kpk.fi